Inschrijven nieuwsbrief

Praktische info

Meer weten over onze programma's of graag een aanbod op maat? Neem gerust contact met ons op.

Hoofd Educatie

Femke Smeets
Femke.smeets@schunck.nl
045-577 2223

Muziek en Dans

Coördinator Muziek & Dans: kennismaking & introductie, ontwikkeling & vernieuwing

Gwen Moust

gwen.van.genderen@schunck.nl

T +31 (0) 6 417 538 37
Coördinator Muziek & Dans: talentscouting & begeleiding, ensembles & productiegroepen

Andre Seerden

andre.seerden@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 80

 

Coördinator Muziek & Dans: events, producties en concoursen

Ralf Jacobs

ralf.jacobs@schunck.nl

M +31 (0) 6 255 262 43

Onderwijs

Coördinator Onderwijsprogramma’s

Susanne Scholtissen-Brekelmans

Susanne.scholtissen@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 2261

 

Account & advies primair onderwijs, vve en bso
Raphaël Coenen
raphael.coenen@schunck.nl
T +31 (0) 45 577 2258

 

Educatiespecialist primair onderwijs

Julie van de Schoor

julie.van.de.schoor@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 71

 

Educatiespecialist literatuur en mediawijsheid

Eugène van Loo

eugene.van.loo@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 65

 

Educatiespecialist taal- en leesbevordering

Linda Wings

linda.wings@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 18

 

Medewerker educatie

Danny Brassé

danny.brasse@schunck.nl

T +31(0) 45 577 22 67

Wijkprojecten

Educatiespecialist  zorg & welzijn

Patrick Heckmanns

patrick.heckmanns@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 66

Volwassenen en organisaties

Educatiespecialist zorg & welzijn

Patrick Heckmanns

patrick.heckmanns@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 66

 

Volwasseneducatie en rondleidingen

Drees Brassée

drees.brassee@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 2262

Museum

Volwasseneducatie en rondleidingen

Drees Brassée

drees.brassee@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 2262

 

Educatiespecialist museum

Simoon Hanssen

Simoon.hanssen@schunck.nl

Literatuur, Leesbevordering, Laaggeletterdheid en Mediawijsheid

Beleidsmedewerker laaggeletterdheid en basisvaardigheden

Marja Henssen – van Es

marja.henssen@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 30

 

Educatiespecialist literatuur en mediawijsheid

Eugène van Loo

eugene.van.loo@schunck.nl

T +31 (0) 45 577 22 65

 

Educatiespecialist taal- en leesbevordering

Linda Wings

linda.wings@schunck.nl

Up to date blijven?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Twitter

Facebook

Facebook laden...

Weten waar je SCHUNCK* vindt

Schunck* is te vinden op6 locaties...

Hier vind je onze: afwijkende openingstijden tijdens vakanties en feestdagen