Inspiratiemagazine voor het onderwijs - Andy Warhol
Heb jij al nagedacht over jullie culturele activiteiten voor aankomend schooljaar? Wij nemen jou en je leerlingen heel graag mee in de wonderlijke wereld van Andy Warhol.
Of je nu leerkracht, pedagogisch medewerker of directeur bent, wij nodigen je uit om je samen met je leerlingen onder te dompelen in de wereld van Andy Warhol. We dagen iedereen uit, van kleuters tot studenten, om goed naar de kunst van Warhol te kijken, erover te praten en zelf aan de slag te gaan.
Wat kun je verwachten?
In ons nieuwe magazine nemen we je mee langs allerlei mogelijkheden die de tentoonstelling Andy Warhol: Vanitas te bieden heeft. Het programma omvat rondleidingen, workshops en voor het primair onderwijs thematische verkenningen die aansluiten bij het werk en leven van Andy Warhol. Voor het voortgezet onderwijs bieden we verdiepende programma’s die thema’s zoals celebrity-cultuur en de invloed van media onderzoeken.
Inspiratie voor in de klas
Daarnaast vind je in het magazine ook inspiratie opdrachten die je zelf al inde klas kunt doen. Dus laat je verrassen en ga zelf al met Andy Warhol aan de slag!
Veel leesplezier en we hopen je komend schooljaar met je leerlingen te ontmoeten, op jouw school of bij een van onze vestigingen!
Cultuur hoeft helemaal niet moeilijk te zijn. Samen naar muziek luisteren en hierover praten, van losse woorden een verhaal maken, of naar een schilderij kijken en vertellen waarom je het mooi of juist niet mooi vindt. Ook dat is cultuur.