Wit t-shirt met een zwart grafisch ontwerp van een ouderwetse televisie. In het scherm van de televisie staan herhaalde tekstpatronen met 'NY,' 'PA,' en 'HRL.' De tekst is verspreid binnen het scherm. Het ontwerp bevat knoppen en draaiknoppen aan de rechterkant van de televisie.

Keith Haring X lokale designers

De Heerlense ontwerpers 220 VOLT (Gina Lempers) en 6400 NAGI (Gianni van Kempen) hebben geïnspireerd door de expo Keith Haring: Grace House Mural speciaal voor SCHUNCK twee T-shirts ontworpen.

Gina en Gianni lieten zich voor het ene ontwerp inspireren door het hart; een veel gebruikt symbool door Keith Haring. In deze tijd, waarin oorlog en ellende steeds dichterbij lijken te komen, wilden de designers het hart als krachtig symbool van liefde centraal stellen.

Zwart T-shirt met een ontwerp geïnspireerd op Keith Haring: een rode hartvorm in het midden, omgeven door witte stralen en bewegingslijntjes, hangend aan een hanger in een moderne winkelruimte.
Een wit T-shirt met een zwart-witte illustratie van een televisie op de achterkant. Op het scherm staan herhalende teksten als “NY”, “HRL” en “PA” gedrukt in golvende lijnen. Het shirt hangt aan een zwarte kledinghanger in een moderne binnenruimte.

Het andere ontwerp is geïnspireerd door de reis die Keith Haring en zijn werk maakten, om uiteindelijk in Heerlen uit te komen.

6400nagi.com

220voltclothing.nl

Te koop in de museumshop van SCHUNCK, in beperkte oplage.

Op = op
Prijs: 20 euro