Film - Vos En Haas Redden Het Bos - SCHUNCK

Première: Vos en Haas redden het bos + workshop

De iconische boekfiguren Vos & Haas krijgen hun eigen film. Kom naar de première en pik de gratis workshop van SCHUNCK mee!

Waar

Quatro Cinema, Geleenstraat 9 Heerlen

Prijs

Workshop gratis / filmtickets vanaf € 7,50

Er gebeuren vreemde dingen in het bos. Uil is verdwenen en ’s nachts is er uit het niets een groot meer verschenen dat het bos bedreigt. Hebben die twee met elkaar te maken? Vos en Haas beginnen aan een spannend avontuur om Uil te vinden, terwijl hun achtergebleven vrienden vechten tegen het stijgende water. Zullen Vos en Haas Uil op tijd vinden? Zal het bos gered worden?

Van de maker van 'Knor'

In 2022 scoorde regisseur Mascha Halberstad een grote hit met Knor, waarmee ze onder meer drie Gouden Kalveren won. Met Vos en Haas redden het bos heeft ze opnieuw een spannende, grappige, kortom heerlijke animatiefilm afgeleverd.

Gratis workshop

Voorafgaand aan de film geeft SCHUNCK Bibliotheek een korte, creatieve workshop over Vos & Haas. Kom je ook?

Praktische informatie

Tijdschema:
14:00 - 14:30 uur - workshop
15:00 - 16:10 uur - film

Kijkwijzer:
Alle leeftijden