Blaasorkest speelt buiten met muziekstandaards en koperinstrumenten, terwijl een dirigent voor de groep staat. Op de achtergrond zijn stedelijke gebouwen te zien.

Stadstuin Sessions brengt muziek en dans naar de openlucht

De Stadstuin verandert deze zomer in een levendig podium voor muziek en dans met Stadstuin Sessions van SCHUNCK Muziek en Dans. Tijdens drie gratis optredens geniet je van een afwisselend programma waarin verschillende stijlen en genres samenkomen, midden in de stad en in de openlucht.   

Strijkensemble: van klassiek tot filmmuziek 

De reeks opent op 9 mei met het strijkensemble, waarin musici van verschillende leeftijden samen spelen in een afwisselend programma. Je hoort onder andere muziek van Haydn, een muzikale reis door Venetië en herkenbare filmmuziek. Onder leiding van Patrick Heckmanns komen klassieke en moderne klanken samen in één concert. 

Dans in de Stadstuin vol energie en expressie 

Daarna volgt op 6 juni een dansprogramma van de cursisten van danscoaches Stephanie en Christina. In de Stadstuin zie je hoe beweging en expressie samenkomen in verschillende stijlen, van jonge ballerina’s tot moderne dans. Elke groep laat op een eigen manier zien wat er mogelijk is binnen SCHUNCK Muziek en Dans, met veel energie en dansplezier. 

Big Band In Motion brengt zomerse swing 

De reeks sluit af op 11 juni met Big Band In Motion, dat de Stadstuin vult met een energiek openluchtconcert. De band brengt een mix van swingklassiekers en Zuid-Amerikaanse ritmes die zorgen voor zomerse sferen. Het draait om groove, warmte en speelplezier, precies passend bij een ontspannen middag in de stad.

Kom kijken, luisteren en genieten van de cursisten van SCHUNCK Muziek en Dans. De Stadstuin Sessions (moeten we hier niet Sessies van maken?) zijn gratis toegankelijk in hartje Heerlen. Zien we je daar?